Proiecte de hotarare - anul 2023

Proiect de hotarare privind aprobarea contului de executie pe anul 2022

Proiect de hotarare privind aprobarea Devizului General privind cheltuielile necesare realizarii obiectivului de investitie: „Inlaturare efecte Calamitati pe str. Plaiului, punctul La Istrucel, sat Nucsoara, comuna Nucsoara, judetul Arges"

Proiect de hotarare privind aprobarea Devizului General privind cheltuielile necesare realizarii obiectivului de investitie: „Inlaturare efecte Calamitati pe str. Plaiului, punctul La Pupa, sat Nucsoara, comuna Nucsoara, judetul Arges"

Proiect de hotarare privind aprobarea implementarii proiectului "Padurea cu povesti nemuritoare"

Proiect de hotarare privind aprobarea rectificarii bugetului

Proiect de hotarare privind aprobarea realizarii obiectivului de investitii: „Extinderea retelelor de alimentare cu apa pe strazile Varful Gruiului, Gruiului si Braniste, in comuna Nucsoara, judetul Arges"

Proiect de hotarare privind aprobarea Bilantului contabil la 31.12.2022 al S.C. Adminserv Nucsoara S.R.L.

Proiect de hotarare privind aprobarea Bugetului de venituri si cheltuieli pe anul 2023 al S.C. Adminserv Nucsoara S.R.L.

Proiect de hotarare privind aprobarea colaborarii/parteneriatului intre UAT comuna Nucsoara si judetul Arges prin Consiliul Judetean Arges in vederea depunerii aplicatiei de finantare pentru apelul de proiecte „Microbuze electrice pentru elevi" finantat prin Programul National de Redresare si Rezilienta al Romaniei, Componenta C15: Educatie - Reforma 6: Actualizarea cadrului legislativ pentru a asigura standarde ecologice de proiectare, constructie si dotate in sistemul de invatamant preunivervitar; Investitia 10: Dezvoltarea retelei de scoli verzi si achizitionare de microbuze verzi

Proiect de hotarare privind aprobarea rectificarii bugetului